9-14 липня / 2018
Periocampus - університетський курс для пародонтологів та гігієністів

ТІРЕНІЯ (ПІЗА), ІТАЛІЯ
Доповідачі
Душею та розумом Periocampus є проф. Filippo Graziani (Піза, Італія / Лондон, Велика Британія) разом із доктором Jeani Suvan (Лондон, Велика Британія) та проф. Cristiano Tomasi ( Гетеборг, Швеція / Тренто, Італія), які повністю присвятили своє життя пародонтології та інфікують всіх навколо бажанням ділитись знаннями та пристрастю.
Філіппо Граціані
Піза, Італія / Лондон,
Велика Британія
Для професора Filippo Graziani фокусом пародонтального лікування є не лише ясна, зуби чи міліметри. Він керується своєю пристрастю і змогою ділитись результатами власних досліджень, клінічним досвідом та баченням пацієнто- центричної моделі лікування і концетруванням на потребах пацієнта. Все задля важливої мети - підвищення рівня щоденної роботи кожного учасника та якості лікування пародонтологічних пацієнтів.


Джині Суван
Лондон, Велика Британія
Доктор Jeanie Suvan - висококласний гігієніст, яка присвятила себе навчанню стоматологів, пародонтологів та гігієністів, допомагаючи їм удосконалювати навички роботи ручними інструментами. Основна мета її роботи під час Periocampus - пояснення та практичне втілення полегшення роботи під час роботи ручними інструментами. Вправи під час майстер-класів включають ті, що сприяють розвитку та покращенню спритності рук і, що важливо, тактильності. Дані вправи допоможуть краще та ефективніше володіти руками.


Криштіану
Томасі
Гетеборг, Швеція / Тренто,
Італія
Досвідчений науковець та клініцист, професор Cristiano Tomasi з радістю ділиться здобутками своєї дослідницької групи з питань периімплантної гістології, здорового та ураженого пародонту, нехірургічного лікування та факторів, які впливають на його результат, а також клінічним застосуванням даних здобутків в щоденній практиці.


Програма курсу
9 липня 2018
● Реєстрація учасників
● Пародонтит. Розуміння захворювання. Філіппо Граціані
● Нова класифікація. Діагностика. Томасі/Граціані
10 липня 2018
● Обстеження пацієнта. Складання плану лікування. Томасі/Граціані
● Оцінка гігієни, паління, особливості харчування. Філіпо Граціані
● Відпрацювання мануальних навиків на моделях Scaling&Root Planing. Майстер-клас. Група А. Джинні Суван
● Обгрунтування нехірургічного методу лікування. Група Б. Кріштіану Томасі
● Підясенний Scaling&Root Planing в клініці. Группа Б. Томасі/Граціані
11 липня 2018
● Відпрацювання мануальних навиків на моделях Scaling&Root Planing. Майстер-клас. Група Б. Джинні Суван
● Обгрунтування нехірургічного методу лікування. Група А. Кріштіану Томасі
● Підясенний Scaling&Root Planing в клініці. Группа А. Томасі/Граціані
● Клінічні випадки. Дискусія.
12 липня 2018
● Пародонтальна хірургія. Обгрунтування. Томасі/Граціані
● Хірургічні методики. Томасі/Граціані
● Резективна хірургія. Вибір методики. Томасі/Граціані
● Хірургія. Майстер-клас. Томасі/Граціані
13 липня 2018
● Регенеративна хірургія. Вибір методики. Томасі/Граціані
● Хірургія. Майстер-клас. Томасі/Граціані
● Мукогінгівальна хірургія. Вибір методики.
● Підтримуюча пародонтальна терапія. Джинні Суван
● Мотивація пацієнтів. Джинні Суван
14 липня 2018
● Периімплантит. Этіологія і патогенез. Діагностика. Томасі/Граціані
● Периімплантит. Нехірургічне лікування. Кріштіану Томасі
● Периімплантит. Хірургічне лікування. Філіппо Граціані
● Вплив лікування захворювань пародонту на стан організму. Філіппо Граціані
● Менеджмент і маркетинг в пародонтологічній практиці. Філіппо Граціані
● Підсумки.
Відгуки про Periocampus
Кьяра Рубіус
Кальярі (ІТ)
Я - Кьяра, я з Іглезіаса в провінції Кальярі. В це чудове місто я приїхала на курс, який змінює професійне життя стоматолога-гігієніста. Всього півтора роки тому я закінчила університет. Зараз я тільки на початку свого кар`єрного шляху, і мені був потрібен такий курс, щоб вирости професійно. В Periocampus я знайшла сім'ю друзів і колег, які приїхали з усієї Італії, і нам було дуже весело під час курсу. Я також знайшла майстрів пародонтології, які вели нас у всьому, від теоретичної до практичної частини, і які навчили нас любити цю чудову роботу. Я б тисячу раз повторила курс і якщо б мала можливість, я б приїжджала сюди в Пізу кожного року. Я рекомендую курс всім колегам стоматологам-гігієністам і стоматологам, які цікавляться пародонтологією.
Елеонора Каппеллі
Парма (ІТ)
Я -Елеонора Каппеллі, лікар стоматолог з Парми. Я вирішила взяти участь в курсі Periocampus професора Філіппо Граціані в Пізі, тому що двоє з моїх колег, які відвідали курс в листопаді, були дуже задоволені і рекомендували курс. Я дуже задоволена рішенням відвідати даний курс, тому що ми справді багато чому навчилися як із теоретичної, так і з практичної точки зору. І оточуючі були особливо теплими, викладачі дуже високо кваліфіковані, дуже приємні люди, а колеги в групі були неймовірними. Ці дні я буду згадувати з радістю!
Еліза Пєроцці
Рим (ІТ)
Мене звати Єліза Пєроцці, я стоматолог-гігієніст родом з Риму. Я вирішила відвідати даний курс, щоб покращити свою клінічну практику. Я не думаю, що це звичайний курс; це особливий курс, в якому повинен прийняти участь кожен стоматолог-гігієніст, щоб удосконалити свою практику і отримати нові знання і навики в області гігієни ротової порожнини. Викладачі, які були з нами на цьому шляху, на мій погляд, є кращими, яких можна знайти в області пародонтології, не тільки в Італії, але і на міжнародному рівні.
Марія Вітторія Ді Джованні
Піза (ІТ)
Мене звати Марія Вітторія Ді Джованні. Я стоматолог із Спецці, але проживаю в Пізі вже кілька років. Я вирішила прийняти участь в даному курсі, щоб поглибити свої знання про лікування пацієнтів із захворюванням пародонтит, вирішити деякі проблеми, з якими я зустрічаюся в практиці, а також, щоб покращити роботу з пацієнтами. Я задоволена курсом, викладачі дуже цікаві і дуже високо кваліфіковані. Тепер ми підходимо до практичної частини, яку я очікую з нетерпінням, і я повинна сказати, що на даний момент я дуже задоволена. Я рекомендую цей курс як молодим лікарям, так і більш досвідченим, тому що завжди є чому повчитися.
Андреа і Іларія
Кальярі (ІТ)
Я - Андреа із Кальярі, а я - Іларія Чеккіні з Кассіни. Ми дуже раді, що взяли участь в даному курсі, тому що ми вирішили багато професійних питань. Обгрунтування доповідачів були дуже доступними і вони багато з нами спілкувалися. Ми почерпнули багато: багато знань, багато інтелектуальних і практичних навиків, які можуть покращити на клінічну практику. Ми не можемо дочекатися підвищеного курсу!
Детальніше про місце проведення
Підшукуючи місце для проведення Periocampus, ми орієнтувались на безліч речей. Місце провдення повинно пропонувати все, чим славиться Італія та Тоскана зокрема: унікальна природа, фантастична кухня, багата культурна спадщина, гостинність і, звісно ж, сонце та море. Окрім того, місце проведення повинно відповідати основній місії Periocampus - надихати. Тіренія - невеличке містечко в центрі Тоскани, розташоване в кількох кілометрах від славетного міста Піза - ідеальна місцина, в якій день можна розпочати, занурившись в неймовірне море, а опісля - повністю насолоджуватись пародонтологією, розширюючи теоретичні знання та покращуючи практичні навички, а ввечері поїхати до одного із мальовничних міст Тоскани із групою однодумців.

Green Park Resort****S , оточений п'ятьма гектарами середземноморського узбережжя Тіренії - резиденція Periocampus International. Наукові сесії та практичні майстер-класи проходитимуть в одному із неймовірних лекційних залів із виглядом на смарагдові пейзажі готельного комплексу. Учасники будуть розміщені в елегантних номерах та матимуть безкоштовний доступ до всіх зручностей готелю.

Пропонуємо Вам переглянути відео!
Фотогалерея номерів готелю і найближчих визначних місць

Від €3750 до €6100

Вартість залежить від обраної Вами програми. Сконтактуйтеся з нами, щоб отримати інформацію про вартість участі саме для Вас!
* кількість місць обмежена
Вказана вартість включає:
КУРС

  • Участь в Periocampus International
  • Спеціальний набір інструментів Hu-Friedy
  • Сертифікат по завершенню курсу
  • Офіційні матеріали Periocampus та пакет учасника
  • Синхронний переклад на російську мову
  • Супровід в купівлі квитків


ПРОЖИВАННЯ

• 5-денне проживання в просторих номерах готелю Green Park Resort****S, Тіренія, Італія.
• Безкоштовне користування інфраструктурою готелю (пляж, басейн, тенісні корти).


ХАРЧУВАННЯ

• Сніданки
• Ланчі між сесіями (10, 11, 12, 13 липня)
• Каво-перерви (9, 10, 11, 12, 13, 14 липня)
• Вечірні напої (9, 11 липня)
• Фуршет (10 липня)
• Гала-вечір (13 липня)


Як це було
Фото з Periocampus, який відбувся в 2017 році
Надихайтеся разом з нами!
Поєднайте відпочинок та навчання!
Periocampus is #Passione!
Перегляньте відео про те, чим займаються наші учасники, окрім навчання
Залишити заявку
Ваші особисті дані захищені!
09-14 червня / 2018
Готель GreenParkResort 4*, Via dei Tulipani 1, 56128 Calambrone (Pisa)

Автомобілем
Автострада A12, з'їзд в сторону Пізи у напрямку до Тіренії / військової бази Дарбі.

Літаком
16 кілометрів від аеропорту міста Піза, 106 кілометрів від аеропорту міста Флоренція

Потягом
16 кілометрів від вокзалу міста Піза
Контакти:
+380972233443
info@uaperio.org
Залишились запитання?
Чи Ви вже прийняли рішення?
Залишайте заявку і ми з Вами сконтактуємося!